17 marca 2023

• 20.03.2023 r. godz. 9:00 Urząd Miejski w Chojnicach sala 406
      • Komisja Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
      1. Analiza i opiniowanie materiału sesyjnego.
      2. Informacja dotycząca gminnego programu usuwania azbestu i materiałów zwierających azbest, a także jak przedstawia się sytuacja związana z wymianą pieców węglowych na inne ekologiczne źródła ciepła.
      3. Rozpatrywanie spraw bieżących.
  • 20.03.2023 r. godz. 10:30 Urząd Miejski w Chojnicach sala 406
      • Komisja Budżetu i Rynku Pracy
  • 20.03.2023 r. godz. 11:30 Urząd Miejski w Chojnicach sala 406
      • Komisja Kultury i Sportu
      1. Chojnicka Scena Teatralna
      2. Analiza i opiniowanie materiału sesyjnego.
      3. Rozpatrywanie spraw bieżących.
  • 20.03.2023 r. godz. 12:30 Urząd Miejski w Chojnicach sala 406
      • Komisja Edukacji
  • 20.03.2023 r. godz. 13:30 Urząd Miejski w Chojnicach sala 406
      • Komisja ds. Społecznych

LII sesja Rady Miejskiej w Chojnicach

Odbędzie się 27 marca 2023 r. o godz. 10.00 w sali 408 Urzędu Miejskiego w Chojnicach przy ul. Stary Rynek 1.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji:
    1. stwierdzenie quorum,
    2. wnioski do porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu LI sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.
  3. Powołanie Sekretarza sesji i Komisji Wnioskowej.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z prac w okresie między sesjami.
  6. Informacja o realizacji uchwał i wniosków podjętych na LI sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.
  7. Przedłożenie przez Przewodniczących Komisji wniosków i opinii podjętych w okresie międzysesyjnym.
  8. Ustosunkowanie się do wniosków Komisji.
  9. Projekt uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Miejskiej Chojnice na 2023 r.
  10. Projekt uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2023 – 2037.
  11. Projekt uchwały w sprawie utworzenia targowisk na terenie miasta Chojnice i przyjęcia Regulaminu Targowiska Miejskiego położonego w Chojnicach przy ul. Młodzieżowej.
  12. Projekt uchwały w sprawie zamiany nieruchomości.
  13. Projekt uchwały w sprawie zarządzenia i określenia terminu przeprowadzenia wyborów organów Samorządów Mieszkańców Osiedli.
  14. Projekt uchwały w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do przyznania nieodpłatnie pomocy w zakresie dożywiania w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności dla osób objętych wieloletnim programem „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023.
  15. Projekt uchwały w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie określenia zasad zwrotu wydatków w zakresie dożywiania w formie posiłku albo świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych wieloletnim rządowym programem „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023.
  16. Projekt uchwały w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie uchwalenia regulaminu określającego wysokość stawek i szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatków do wynagrodzenia zasadniczego, szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz sposób podziału środków na nagrody ze specjalnego funduszu nagród.
  17. Projekt uchwały w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miejskiej Chojnice.
  18. Projekt uchwały w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu uchwały w sprawie szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania Strategii Rozwoju Miasta Chojnice do roku 2030, w tym trybu jej konsultacji.
  19. Wnioski i oświadczenia radnych oraz odpowiedzi na wnioski.
  20. Informacje o złożonych interpelacjach i zapytaniach oraz udzielonych odpowiedziach.
  21. Wolne wnioski i oświadczenia klubowe.
  22. Zakończenie LII sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.

W kategorii: Terminy posiedzeń